Warsztaty

Dostępne warsztaty

W tej chwili oferujemy następujące warsztaty:

Szycie z fantazją

Szycie odzieży przestało być interesujące, z powodu tanich propozycji w sklepach. Jednak szycie to nie tylko odzież i drobne przeróbki. W tym temacie możemy również wykazać się swoją pomysłowością i twórczością w powstawaniu przepięknych obrazów, aplikacji i oryginalnych przedmiotów. Stanowić mogą one niepowtarzalną dekorację domów jak również nietuzinkowy prezent dla znajomych i przyjaciół.

Zobacz więcej na stronie warsztatu(kliknij tutaj)

Studium poznawania siebie

Warsztaty składające się z 12 tematów. Są tak dobrane by dokonywała się wewnętrzna transformacja.
By dawne ograniczenia i negatywne kody,zastąpić nowymi zapisami. A uczestnicy mogli odkrywać swoje mocne strony. Dzięki takiemu procesowi zaczynamy żyć świadomie.

Zobacz więcej na stronie warsztatu (kliknij tutaj)

Malowanie intuicyjne

To warsztaty, które pokazują, że każdy człowiek może być twórcą i artystą. To malarstwo bez żadnych reguł i ograniczających zasad. Zajęcia rozpoczynamy od zapoznania się z suchymi pastelami, kredkami zwykłymi i wodnymi oraz łączeniem farb akrylowych. Bawimy się strukturą i formą.

Zobacz szczegóły wraz z ceną na stronie warsztatu (kliknij tutaj)

Terminy

Terminy kolejnych warsztatów możesz sprawdzić na stronie z kalendarzem warsztatów (kliknij tutaj).

Zapisy

Aby zapisać się na wybrany warsztat, przejdź na stronę warsztatu i wypełnij widoczny tam formularz. Po wysłaniu zgłoszenia, w ciągu kilku godzin, otrzymasz na e-mail wszystkie potrzebne informacje odnośnie warsztatu (w tym dane do płatności).

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress