Nowe warsztaty-STUDIUM POZNAWANIA SIEBIE

Jak często jesteście wściekli na siebie,że mimo A style=text-decoration:none;color: inherit !important; title=English to Chichewa href=http://www.freedictio.top/en/ny/wiedzy ,umiejętności/A i pracowitości i tak nie osiągacie spokoju wewnętrznego i stabilności finansowej. To nasze zapisy typu: nie umiem ,nie potrafię, ja się do tego nie nadaję…. powodują, że nie podejmujemy prób działania. To wychowanie,szkoła i nasze otoczenie wpłynęły na taki stan naszego umysłu. Jednak najgorsze jest to ,że w to uwierzyliśmy i przyjęliśmy te zapisy za swoje.
Każdy zapis można zastąpić innym- NOWYM. To 12 tematów, które tak są dobrane ,by dokonywały się w nas procesy transformacji. Dzięki tworzeniu ,a raczej twórczości zaczynają uwalniać się nasze negatywne kody. Coraz częściej zaczynamy odkrywać swoje mocne strony. Na początku przejawia się to przez fakt bycia asertywnym. Zaczynamy inaczej reagować. Mniej w naszym życiu pojawia się wściekłości i gniewu, bo wiemy jak go uwolnić ze swojego ciała.
Warsztaty te to nie zabawa z farbami ,to technika poznawanie siebie ,swoich uczuć i emocji.
Proces ten pomagać nam będzie w świadomym życiu, by na końcu osiągnąć wewnętrzny spokój,harmonię i dobrobyt. Na zakończenie całego cyklu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia warsztatów.
a title=Studium poznawania siebiehref=//jaktonie.pl/warsztaty/studium-poznawania-siebieSztuka poznawania siebie/a.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress