Malowanie intuicyjne

To warsztaty, które pokazują, że każdy człowiek może być twórcą i artystą. To malarstwo bez żadnych reguł i ograniczających zasad. Zajęcia rozpoczynamy od zapoznania się z suchymi pastelami, kredkami zwykłymi i wodnymi oraz łączeniem farb akrylowych. Bawimy się strukturą i formą.

Zaprezentuję w jaki sposób można łączyć ze sobą wiele technik plastycznych, aby przy ich wykorzystaniu móc przejawić swoją twórczą indywidualność i niepowtarzalne efekty. Po takim wstępie rozpoczynamy tworzenie swojego dzieła. Swoje prace uczestnicy warsztatów tworzą na papierze, płótnie i drewnie.

DAJ SIĘ PONIEŚĆ WŁASNEJ FANTAZJI I PRZEKONAJ SIĘ NA CO CIĘ STAĆ!!!

Zajęcia te przekonują nas, że wszelkie ograniczenia typu: nie umiem, nie potrafię, nie jestem w stanie lub ja się do tego nie nadaję – pękają niczym bańka mydlana. Zaczynamy tworzyć lepszy, przyjazny świat, który najpierw odkrywamy w sobie.

Warsztaty takie uczą wyrażania swojej indywidualności i być może dzisiaj okażą się świetną zabawą i pracą nad rozwojem osobistym a „JUTRO” staną się naszą pasją i może nowym sposobem na życie i zarabianie pieniędzy.

Spotkanie zajmie nam tylko 6 godz., za które zapłacisz 300,00. W cenie uwzględnione są wszystkie materiały plastyczne, a wykonane prace przechodzą na własność uczestników.

Formularz zgłoszeniowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress